Дизайн салону краси

Клуб PUDRA Creative SPA

Місцезнаходження
Киев
Площа об'єкта
233 м2
Cтиль інтер'єру
Сучасний функціоналізм

Клуб PUDRA Creative SP- заклад нового формату для тих, хто може дозволити собі дорогі задоволення.

Задача

Основне завдання - створення косметичного салону преміум класу з індивідуальним підходом (салон для одного клієнта) і можливістю надання максимальної кількості послуг (не тільки перукарського-косметологічних, а й послуг в організації дозвілля, а також допомоги в бізнесі клієнта - особистий тайм менеджмент).

Идея

Основна ідея - це креативний інтер'єр для нового формату косметологічного бізнесу з великими можливостями сервісу, в оточенні стилю Армані.

Тут можливо все - день плідної самоти, спа-вихідні в колі сім'ї, закриті переговори з партнерами або презентації проектів.

Планувальне рішення. Незважаючи на чітко виділені зони - педикюру, манікюру, косметології, перукарні, солярію, а також релаксації і міні-офісу, - простір вирішено в єдиному обсязі, за рахунок поєднання акцентного і розсіяного освітлення і перегородок, що трансформуються. Для досягнення ефекту необмеженості простору застосовані плавні, закруглені форми перегородок.

Дизайнерські знахідки

Акцент інтер'єру зроблений на виділенні зони відпочинку і невеликої офісної зони. Це зроблено для того, щоб забезпечити можливість використання інтер'єру і для проведення ділових зустрічей, фотосесій, прес-конференцій, а також просто відпочинку. Цікавими дизайнерськими елементами вийшли і інстальована в інтер'єр дизайнерська і прихована меблі, і розпис в стилі Армані, і складна система перегородок, що трансформуються, і стіна-світильник.

Оздоблювальні матеріали

Мозаїка BISAZZA, шпон венге, вологостійка декоративна штукатурка tadelakt, срібна поталь.

СЦЕНАРІЇ ОСВІТЛЕННЯ

Освітлення ZUMTOBEL. Продуманий світловий сценарій, що включає стену- «світильник» з ACTIVE LIGHT, яка запрограмована на зміну світлових сцен в залежності від часу доби.

Сложности

На самому першому етапі: зрозуміти співвідношення креативних (творчих) ідей і критеріїв функціональних (професійних) елементів насичення (бізнесу). Одним із завдань, визначених на етапі складання технічного завдання, було розміщення великої кількості особистих речей в окремих приміщеннях. Розробка грамотного технічного завдання і підбір підрядників, відповідних нашим вимогам.

Результат

Нам вдалося витримати суворий стиль - благородна кольорова гама: гіркий шоколад в поєднанні із білим, чіткі архітектурні лінії, мінімалістські форми дорогих меблів і аксесуарів, створивши при цьому розслабляючу і затишну атмосферу.

Давайте обговоримо ваші ідеї!

Ми завжди готові створити дизайн, який підкреслить вашу індивідуальність.