Дизайн квартири

Шлях до світла

Місцезнаходження
Киев
Площа об'єкта
154.4 м2
Замовник
Сім'я з трьох осіб
Cтиль інтер'єру
Metropolitan

Будь-яка складність і проблема в роботі над проектом - для нас це відмінний привід зробити щось неординарне.

Задача

Початкове планування квартири мало неправильні криві форми, тому на першому етапі реалізації проекту виникла складність із лініями транзитів і їх погоджуванням з новою архітектурою. Ще треба було відкоригувати дуже маленькі зони віпочивалень. В результаті в площині стін були вбудовані акцентовані дизайном різні системи зберігання, які стали однією з фішок інтер'єру.

Идея

Головною визначною перевгою квартири є велика вітальня з чудовим видом на Дніпро. Тому напрямок в громадську зону, «до світла» відразу простежується після входу в апартаменти. Ми підкреслили його декоративними панелями з різьбленням по дереву, які є і дверима в вбудовані шафи.

Специфіка вітальні

Радіальна дуга - практично повністю засклена скруглена стіна вимагала нестандартного підходу: ми розмістили меблеві групи, відірвавши їх від стін, тим самим утворилися незалежні зони: їдальня, диванна група, місце для читання, зібрані воєдино теплою дерев'яною обробкою.

Кухня

Кухню і вітальню розділяє архітектурний об'єм, на якому також зав'язані ТВ-блок і конструкція барной стійки.

Спальня

Направо від входу знаходиться зона спальні зі своїм маленьким холом, де акцентом є помаранчеві двері в господарську спальню.

КОЛЬОРОВЕ РІШЕННЯ

Взагалі, весь інтер'єр побудований на поєднанні м'яких, теплих відтінків сірого і коричневого з акцентами помаранчевого. Багато фарбованих сірих площин декоровано орнаментальним розписом (друга фішка), а коричневий колір є фактурою дерева.

СЦЕНАРІЇ ОСВІТЛЕННЯ

На відміну від вітальні, де природного освітлення в надлишку, віддалені вглиб квартири приміщення вимагали додаткових ресурсів. Так з'явилися приховане підсвічування, що підкреслює простір, і графічні світильники-лінії, які як-би вказують напрямок руху.

Системи зберігання

Однією з вдалих знахідок в оформлені коридору, ведучого з передпокою до вітальні, стали фасади вбудованої системи зберігання. Нанесений на них рельєфний малюнок нівелює монотонність чотириметрової шафи, перетворюючи її на арт-об'єкт.

Графіка

В оформленні стін спальні, і дитячій застосована графічна розпис. По-скандинавські сірі стіни спальні послужили відмінним фоном для малюнка-печворку, що складається з фрагментів безлічі орнаментів.

Результат

Видова квартира в стилі metopolitan вийшла зі знаковими предметами сучасного дизайну і авторськими ноу-хау, розробленими спеціально для цього інтер'єру.

Давайте обговоримо ваші ідеї!

Ми завжди готові створити дизайн, який підкреслить вашу індивідуальність.