Дизайн квартири

Міська резиденція

Місцезнаходження
Київ
Площа об'єкта
299,5 м2
Замовник
Сім'я з чотирьох осіб
Cтиль інтер'єру
Сучасний ар-деко

Сім'я Замовника жтве за містом далеко від шуму і суєти, але іноді затримується в Києві. Перед нами стояло завдання реалізувати ідею квартири, яка б виконувала функцію міської резиденції.

Задача

Об'єднання і перепланування 2-х квартир з метою забезпечити необхідний набір приміщень і їх зонування для сім'ї з 4-х осіб (2 дорослих, 2 дитини), що веде заміський спосіб життя.

Идея

Стилістику інтер'єру для себе ми визначили як сучасний ар-деко, який поєднує вишукану функціональність, респектабельну елегантність з дорогими і складними за фактурою натуральними матеріалами, простими і чіткими формами, симетрією, чіткою геометрією і графічністю архітектурних елементів.

Спальня господарів

Планування

При організації простору чітко виділилася громадська зона, що складається з вітальні (Їдальня, кавовий зал, кінотеатр), кухні, кабінету, передпокою і гостьового санвузла, і особистої зони, що складається зі спальні господарів з власним санвузлом і вбиральнею, 2-х дитячих, гостьової кімнати , дитячого санвузла, побутової кімнати та коридору, що з'єднує їх, який також використовується для розташування систем зберігання, і служить транзитом, що забезпечує доступ до окремій квартирі дорослого сина

Планувальне рішення
Кабінет
КОЛЬОРОВЕ РІШЕННЯ

Основними кольорами інтер'єру стали теплі м'які відтінки шоколадного, карамельного і ванільного квітів.

Оздоблювальні матеріали

Щоб відтінити і підкреслити коричнево-бежеву гаму інтер'єру ми широко використовували різні і контрастні за фактурою матеріали: дерево, натуральний камінь, шкіру, скло, вітражне скло, алюміній.

Кінотеатр
ХОЛ

Дуже цікавим з точки зору поєднання матеріалів, технологій і авторських елементів вийшов хол. Пол з американського горіха обрамляють бежеві і коричневі шашечки з натурального каменю, які чергуються . Дверний портал і велике дзеркало, обрамлені таким же симетричним орнаментом з кам'яних шашечок, є логічним продовженням цього мотиву.

Стеля

Стелям відведена важлива роль в стилістиці інтер'єру. В одних приміщеннях - графічні пазики, в інших - вітражне скло, створюють лаконічний малюнок, що підкреслює лінійність і геометричність дизайну.

ВАННА КІМНАТА

Ванна кімната господарів декорована травертином і мармуром, а величезне дзеркало від підлоги до стелі, розділене полицею, підкреслює масштаб і архітектуру простору.

Ванна господарів
Ванна господарів
Дитячий санвузол
Дитячий санвузол

Бренди

Відомі бренди зі світу дизайну і архітектури, такі як: Minotti, Giorgetti, Selva, Maxalto, Sesta, Angelo Reflex, Penta, Limburg, Vibia, Poliform, Gira, Lutron підкреслюють респектабелність і вишуканість квартири.

Давайте обговоримо ваші ідеї!

Ми завжди готові створити дизайн, який підкреслить вашу індивідуальність.