Дизайн квартири

Французький настрій

Місцезнаходження
Київ
Площа об'єкта
130 м2
Замовник
Сім'я з трьох осіб
Cтиль інтер'єру
Сучасна класика

Ми вели цей проект, починаючи від самої ідеї і закінчуючи кінцевою реалізацією. Ми вважаємо, що тільки так можна домогтися максимального результату. У нас над усіма проектами завжди працює злагоджена команда, і цей не став винятком.

Задача

У цьому проекті ми піддалися французькому настрою. Стилістика інтер'єру витримана в міксі паризьких класичних мотивів і сучасного мінімалізму. Все це об'єднано кольором стін, винтажною обробкою меблів, фігурною ліпниною на стінах і стелі, продуманою світловою режисурою і авторськими елементами.

Идея

Що стосується стилістики, то особисто для мене паризький стиль - це кістяк, в основі якого лежать архітектура і інтер'єри традиційних старовинних будинків. Ми спробували створити сучасну квартиру, яка показує зв'язок часів, різних людей, при цьому не втрачає свого емоційного коріння. По суті - це еклектика на основі паризьких інтер'єрів.

Простір квартири загальною площею 130 м.кв. умовно розділений на дві зони: приватну і гостьову, центр якої - хол-бібліотека. Він же стилістично є частиною єдиної зони вітальні-кухні, з основним композиційним елементом - багаторівневою бібліотекою

В ході незначного, але продуманого перепланування нам вдалося організувати простір, використовуючи кожен сантиметр по максимуму. Так апартаменти включають в себе передпокій, хол, кухню і вітальню, об'єднану з їдальнею, а також спальню, гардероб, ванну кімнату і дитячу з суміжним санвузлом. Спочатку в квартирі був передбачений невеликий хол з безліччю дверей, який служив звичайною транзитною зоною. Вирішивши не навантажувати його будь-якими додатковими функціональними частинами, ми облаштували в ньому оригінальний хол-бібліотеку. Грамотно продумавши розташування полиць, виконаних у вигляді стелажів і антресолей, ми створили також меблеву перегородку між холом і вітальнею.

Планувальне рішення
ДИТЯЧА І СПАЛЬНЯ

Дитяча кімната та суміжний з нею санвузол піддалися частковому переплануванню в ході якого простір кімнати було збільшено за рахунок спальні, а ванна кімната розширена в бік холу, де виступаюча частина приміщення майстерно замаскована під бібліотеку.

КУХНЯ

На кухні весь «фронт» меблів ми розташували вздовж стіни, а глуху перегородку між кухнею і їдальнею замінили на засклену, частина якої є стаціонарною, а друга виконана у вигляді розсувних дверей. Таким чином, нам вдалося візуально об'єднати всі простори воєдино, уникнувши при цьому open-space планування. Ще одною сполучною ланкою «трикутника» кухня-їдальня-вітальня став невеликий балкон, що йде уздовж всього простору, і має вихід з кожної зони.

КОЛЬОРОВЕ РІШЕННЯ

Для стін всієї квартири ми взяли за основу два складних сірих відтінки для головних приміщень. Один з них був застосований для кухні-вітальні, де стіни і стеля виконані в одному кольорі, а в холі - більш світлий тон, який чудово гармонує з бібліотекою молочного кольору з патиною. Для дитячої же кімнати - підібрали пастельні шпалери з легким малюнком і лише одну із стін, яка межує з коридором, виділили фарбуванням, на якій розмістили розпис.

Оздоблювальні матеріали

Ми застосовували традиційні матеріали, намагаючись обіграти їх в новому світлі. Так паркет від Esta Parket, що покриває основну частину підлоги, в холі був покладений незвичайною «шаховою» кладкою, а в спальні став основним декоративним елементом стелі. Ми вибирали різні розміри і текстури, борючись з «дзеркальним ефектом», і якщо на стелі є фаски, то на підлозі вони відсутні. Також ми застосували оригінальний дизайнерський прийом, зробивши графічну лінію із дерев'яних чопиків, які разом з «дощем» світильників над ліжком, підкреслили фрезеруванням кіл на стелі.

Освітлення

Працюючи над освітленням в інтер'єрі, ми прагнули продовжити і підкреслити всю дизайн-концепцію проекту. Ми продумали різні світлові сценарії, які виграшно підкреслюють продуману «текстурність» простору. Акцентне декоративне освітлення над обіднім столом - це геометричні вітражні світильники, створені за нашими ескізами. Також в інтер'єрі використані моделі брендів Lucide, Illuminati, Nowodworskiy

Результат

Оскільки з замовницею ми працювали не в перший раз, наш емоційний стан підійшов до того, що ми хотіли трохи пограти з класикою і її трансформацією, а саме, у нас був чіткий настрій на паризький стиль. В результаті вийшла стильна еклектика на основі традиційних паризьких інтерьерів.

Давайте обговоримо ваші ідеї!

Ми завжди готові створити дизайн, який підкреслить вашу індивідуальність.