Дизайн квартири

Модерністські мотиви

Місцезнаходження
Киев
Площа об'єкта
139.5 м2
Замовник
Для одного чоловіка
Cтиль інтер'єру
Функціоналізм

Інтер'єр квартири виконаний в сучасній стилістиці, мінімалістична квартира робилася з нуля точно за мірками життя молодого чоловіка

Задача

При організації простору ставилося завдання створити приміщення з максимальним об'ємом повітря.

Идея

Улюблене місто молодого Замовника - Париж, який наштовхнув нас на думку вписати образ столиці Франції в мінімалістичний інтер'єр квартири.

Планувальне рішення

Приміщення поділяється на 2 зони: суспільну (передпокій, гостьовий санвузол, кухня, їдальня, вітальня, поєднана з кінозалом) і особисту зону (спальня, поєднана з кабінетом, гардероб та санвузол). Оскільки квартира проектувалася для молодого чоловіка, що не має сім'ї, була використана можливість застосування прохідних приміщень.

Скляні перегородки

Матові скляні перегородки структурують приміщення - дозволяють приватній зоні бути прихованою або, навпаки, входити в простір вітальні.

Переваги

За рахунок кругової будови планування, в центрі якого розташовані ванна кімната і гардеробна, з будь-якої зони легко і швидко потрапити в потрібний тобі простір - будь-то вітальня, спальня або коридор.

Зони

За об'ємами вийшли велика вітальня, перетікає в зону їдальні, простора спальня, яка поєднує функції кабінету, компактна кухня, містка гардеробна і зручна функціональна ванна

Символи квартири

Види набережної Сени - на скляних розсувних панелях, які окреслювали зону кухні з коридору (з можливістю проходу), на стінах чорно-білі фото з впізнаваними символами Парижу.

ПРЕДМЕТИ МЕБЛІВ

Меблі представлені якісними європейськими брендами B & B, Sesta, CTS, Longhi, Felicerossi, Vitra, Constantini Pietro, Pоliform, освітлення - Giorgietti, Penta.

АВТОРСЬКІ МЕБЛЕВІ ЕЛЕМЕНТИ

Ми звикли проробляти кожну деталь, тому в наших інтер'єрах завжди багато авторських елементів. В даній квартирі стелаж-міні-офіс, що розділяє спальню на зону відпочинку і роботи, - ергономічний корпус B & B Італія. Зона ТВ цієї конструкції, з боку спальні, була розроблена нами і виготовлена ​​індивідуально в Україні за нашими кресленнями в повній відповідності до матеріалів і кольорів італійського виробника.

Результат роботи

Квартира вийшла продуманою до дрібниць: вивірений кожен сценарій за кольором, ергономіці, світла для однієї людини.

Давайте обговоримо ваші ідеї!

Ми завжди готові створити дизайн, який підкреслить вашу індивідуальність.